Linie nawadniające bez kompensacji sprawdzą się przy uprawach roślin, które położone są na równym, niewymagającym terenie. Są tańsze w stosunku do linii z kompensacją, gdyż zawierają inny typ emiterów. Działanie linii nawadniających bez kompensacji opiera się na równomiernym przepływie wody, która przechodząc przez sieć rur, traci ciśnienie i wydostaje się w postaci kropli. Jednak różnica między wydajnością poszczególnych kroplowników może się nieznacznie różnić, dlatego linie nawadniające bez kompensacji mogą się okazać lepszym wyborem dla mniej wymagających gatunków sadzonek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Linia kroplująca bez kompensacji fi 16 mm, wydajność 2l/h, rozstaw kroplowników 33cm, długość rolki 200 metrów

0.88 

Linia kroplująca bez kompensacji fi 16 mm, wydajność 2l/h, rozstaw kroplowników 33cm, długość rolki 400 metrów

0.85 

Linie nawadniające bez kompensacji - kiedy stosować?

Linie nawadniające bez kompensacji sprawdzą się przy rzędach upraw, które nie przekraczają 50 m długości. Jeśli długość rzędów przekracza 50 m, dobrym rozwiązaniem mogą być linie nawadniające z kompensacją ciśnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania dla Twoich upraw lub przydomowego ogrodu. Odpowiednio dobrany sposób podlewania roślin to klucz do ich wzrostu, pięknego wyglądu oraz obfitego owocowania.