Linia nawadniająca kropelkowa to powszechnie stosowany sposób nawadniania upraw. Może być stosowana w szklarniach, tunelach, a także przy uprawie otwartej. Sprawdzi się przy uprawie sadowniczej jabłoni lub innych drzewek owocowych, ale także na plantacjach miękkich owoców, takich jak malina czy jagoda kamczacka. Linie nawadniające kropelkowe z powodzeniem mogą być także montowane w domowych ogródkach, do nawadniania sadzonek i żywopłotów.

Linie nawadniające kropelkowe – rodzaje

Oferujemy linie nawadniające kropelkowe z kompensacją ciśnienia oraz linie nawadniające bez kompensacji, aby lepiej wpasować się w potrzeby Twoich roślin. Linie do nawadniania kropelkowego to wygoda i bezpieczeństwo sadzonek, którym nie grozi przesuszenie.

Linie kroplujące z kompensacją ciśnienia (9)

Linie kroplujące bez kompensacji ciśnienia (9)

Akcesoria do linii kroplujących (1)

Linie nawadniające kropelkowe - producent DonKwiat

Jesteśmy producentem linii kroplujących oraz producentem rur PE, które zapewnią twoim roślinom idealny poziom nawodnienia i zaoszczędzą Twój czas oraz pieniądze. Przemyślany sposób podlewania, który jest dostosowany do wymagań danego gatunku, wielkości hodowli i ukształtowania terenu to podstawa ergonomicznej uprawy. Linie do nawadniania kropelkowego to świetne rozwiązanie, które utrzymuje optymalny poziom wilgotności podłoża, aby Twoje rośliny mogły się prawidłowo rozwijać. DonKwiat to producent rur PE, które służą do transportowania wody. Są odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w wymagających warunkach. Wyposażone w rury PE linie nawadniające są trwałe i mogą służyć przez wiele lat, co czyni je efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem.

Linie nawadniające kropelkowe, rury PE - producent | Wykonanie, materiał

Jako producent linii kroplujących oraz producent rur PE, szczycimy się wykorzystaniem najnowocześniejszych metod produkcyjnych oraz najtrwalszych materiałów, które odpowiadają różnym typom uprawy oraz zmiennemu ukształtowaniu terenu, które może wymagać od komponentów do nawadniania wyjątkowej elastyczności. Gwarantujemy najwyższej jakości linie do nawadniania kropelkowego, które sprawdzą się zarówno w profesjonalnej szkółce roślin, jak i hobbystycznej uprawie ogrodu. Linie nawadniające kropelkowe to oszczędność czasu i wody oraz piękne i zdrowe sadzonki! Zaufaj wieloletniemu producentowi linii kroplujących i postaw na wygodne podlewanie zautomatyzowane.