Plastikowe pojemniki na kwiaty cięte to podstawowe wyposażenie każdej kwiaciarni oraz salonu florystycznego. Pozwalają na zachowanie odpowiednich warunków dla kwiatów, które dłużej pozostają świeże, co przekłada się na ich piękny wygląd.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Pojemnik na kwiaty W5

2.57 4.88 
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Pojemnik na kwiaty W10

4.02 7.64 

Pojemniki na kwiaty - właściwe użycie

W pojemniku na kwiaty można umieścić wodę lub wodę ze specjalną pożywką, która wzmocni przechowywane w ten sposób rośliny. Następnie wkładamy kwiaty, które zanurzamy nie więcej niż 7 cm, co pozwoli uniknąć gnicia łodyg.

Plastikowe pojemniki na kwiaty - zalety

Plastikowe pojemniki na kwiaty są odporne na niską temperaturę, więc można je przechowywać w chłodniach. Pamiętajmy, że świeżo ścięte kwiaty trzymamy w temperaturze od 0 do 8 stopni Celsjusza i unikamy nagłych zmian temperatury otoczenia, aby dłużej cieszyły swoim pięknym wyglądem. Nasze pojemniki na kwiaty to niezawodny sposób przechowywania roślin w optymalnych warunkach, które są bezpieczne i chronią roślinę przed zwiędnięciem. Dostępne w naszym sklepie plastikowe pojemniki na kwiaty cięte to solidne i ergonomiczne wykonanie, z wykorzystaniem najwyższej klasy materiałów.