Tace transportowe do doniczek służą do zautomatyzowanego sposobu przenoszenia dużej ilości produktów na raz. Ma to szczególne znaczenie w szkółkach i centrach ogrodniczych, gdzie pakowane są znaczne ilości doniczek z roślinami. Wykorzystanie maszyn skraca znacznie czas całego procesu, oszczędzając go. Tacki transportowe są przystosowane do różnych modeli doniczek, co pozwala na bezpieczny załadunek i transport sadzonek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Tacka Transportowa 6 x fi 12cm

1.91  cena brutto za sztukę

Tacka Transportowa 6 x fi 12cm PET

2.47  cena brutto za sztukę

Tacka Transportowa 8 x fi 11cm

1.91  cena brutto za sztukę

Tacka Transportowa 8 x fi 11cm PET

2.47  cena brutto za sztukę

Tacka Transportowa 9 x fi 10cm

1.91  cena brutto za sztukę

Tacka Transportowa 9 x fi 10cm PET

2.47  cena brutto za sztukę

Tacka transportowa T10 z otworami

8.33  cena brutto za sztukę

Tacka transportowa T24

8.46  cena brutto za sztukę

Tace transportowe - zalety

Tace transportowe mogą być wyposażone w stopki lub specjalne otwory i są bardzo ważnym elementem logistycznym w branży ogrodniczej. Tacki transportowe zapewniają bezpieczeństwo, są solidnie wykonane i odporne na uszkodzenia, co przekłada się na sprawne transportowanie roślin w wyznaczone miejsce. Tace transportowe usprawniają także proces wyładunku doniczek.

Tace transportowe do doniczek - solidny materiał

W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze tace transportowe do doniczek, które charakteryzują się trwałością i gwarantują długie użytkowanie. Jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem wielu produktów ogrodowych, dlatego zdając się na nasze doświadczenie, wybierasz jakość i solidność.