Wielofunkcyjne pojemniki elastyczne

Poznaj nasze uniwersalne i super elastyczne pojemniki do różnorodnych zastosowań! To rozwiązanie łączy w sobie wyjątkową trwałość i wygodę użytkowania z giętkim materiałem, dzięki któremu możesz przechowywać i przenosić w nim wiele materiałów – od sypkich, jak piasek czy żwir, po płynne, jak woda do podlewania roślin. Co więcej, kosze elastyczne doskonale sprawdzą się jako pojemniki na narzędzia w domowym warsztacie czy garażu, a także kosz do przechowywania klocków i zabawek w pokoju dziecięcym. Pojemniki elastyczne DonKwiat spełnią oczekiwania i odpowiedzą na wiele potrzeb w Twoim domu!

Wyświetlanie jednego wyniku

antracyt
bordowy
brązowy
brzoskwiniowy
ceglasty
czerwony
fioletowy
kakaowy
niebieski
zielony
złoty
zółty

Kosz elastyczny 30 litrów

21.21 21.22  cena brutto za sztukę

Pojemniki elastyczne z wysokiej jakości materiału

Nasze kosze elastyczne wykonane są z wysokiej klasy wodoodopornego materiału - polipropylenu. Pozyskujemy go w 100% w procesie recyklingu, co przyczynia się do ochrony środowiska przed nadmiernym gromadzeniem odpadów z tworzyw sztucznych. Co więcej, po zużyciu pojemnik ten można ponownie przetworzyć, co jest bardzo ekologiczne. Polipropylen to tworzywo sztuczne o niezwykłych właściwościach, które łączy wytrzymałość z elastycznością. Nasze produkty są dzięki niemu wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia, pękanie, rozrywanie, odbarwienia czy wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych - silnego promieniowania słonecznego, mrozu oraz kontakt z wodą. Wykorzystanie polipropylenu do produkcji naszych pojemników elastycznych pozwala na dowolność ich wykorzystania. Mogą służyć jako pojemnik do prac ogrodowych i pełnić rolę kompostownika na bioodpady czy konewki do podlewania sadzonek. Doskonale sprawdzą się do przenoszenia ciężkich zakupów z samochodu do domu, w pralni jako kosz na pranie lub do utrzymania porządku w pokoju dziecięcym czy garażu. Kosz możesz wykorzystać jak tylko chcesz - duża, 30-litrowa pojemność sprawia, że to rozwiązanie spełni oczekiwania każdego użytkownika. Wybierz kolor pojemnika elastycznego i ciesz się wygodą użytkowania przez długi czas!

Pojemniki elastyczne DonKwiat

Kosze elastyczne do użytku w domu i ogrodzie to niewielka waga i pojemność torby tekstylnej, połączona ze stabilnością metalowego wiadra. W pełni giętka struktura pozwala im zachować pożądaną formę przez długi czas użytkowania, jednocześnie dopasowując się do przechowywanego w niej materiału czy różnych przedmiotów. Pojemniki wyposażone zostały w bardzo wygodne uchwyty, które są w stanie udźwignąć nawet bardzo duże obciążenie. Dodatkowo, polipropylen jest tworzywem bezpiecznym do kontaktu z żywnością. Wielofunkcyjność i wysokiej klasy bezpieczny materiał, z jakiego są wykonane nasze pojemniki elastyczne, to ich ogromny atut. Idealnie sprawdzą się do transportu płynów, ciał stałych czy towarów sypkich, narzędzi, zabawek czy roślin, których przenoszenie w innym pojemniku mogłoby stać się uciążliwe. Kosze dostępne są w wielu gustownych kolorach, więc możesz wybrać produkt, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Postaw na sprawdzone produkty znanego i zaufanego producenta produktów z tworzyw sztucznych i wybierz uniwersalny i wielozadaniowy pojemnik elastyczny DonKwiat!