Doniczki okrągłe z powiększonym uskokiem najlepiej sprawdzają się do ekspozycji roślin na sprzedaż w szkółkach lub centrach ogrodniczych. Doniczki okrągłe są nieco wyższe, przez co sadzonka jest stabilna i nie grozi jej przewrócenie np. przy silniejszym podmuchu wiatru, co jest docenianie zwłaszcza przy wystawianiu roślin na zewnątrz. Poszerzony górny rant nadaje doniczce okrągłej nowoczesnego i nieszablonowego wyglądu, a dodatkowe wzmocnienie zapewnia bezpieczeństwo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka okrągła wysoka (z powiększonym uskokiem) RW5

2.30 4.37  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka okrągła wysoka (z powiększonym uskokiem) RW7

3.17 6.02  cena brutto za sztukę

Doniczki z uskokiem - zalety

Doniczki z uskokiem pozwalają także na łatwiejsze podlewanie oraz kontrolowanie wilgotności oraz stanu gleby. Przy sadzeniu maszynowym, ułatwiają rozdzielanie i podnoszenie doniczek, dzięki większemu rantowi i idealnie gładkiej powierzchni.

Modele doniczek z uskokiem

Doniczki z uskokiem możemy wyprodukować w dowolnym kolorze, co pozwoli Ci na dopasowanie ich do otoczenia bez utraty jakości. Gwarantujemy najwyższy poziom materiałów, z których produkowane są nasze doniczki, co gwarantuje ich długoletnie użytkowanie, trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne.