Łopaty do śniegu DonKwiat

Pogoda zimą bywa bardzo zmienna, a nagłe opady śniegu mogą skutecznie utrudnić wykonywanie codziennych obowiązków, takich jak dojazd do pracy lub szkoły. O przykrych konsekwencjach nieprzewidywalnej pogody warto pomyśleć już wcześniej i zaopatrzyć się w sprzęt, który nie tylko znacznie ułatwi prace porządkowe, ale będzie także estetyczny i wytrzymały. Sprawdź nasze niezawodne łopaty do śniegu. Niech żaden śnieg Cię nie powstrzyma!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Łopata do śniegu SnowMaster Alu

34.44  cena brutto za sztukę

Łopata do śniegu SnowMaster Alu z osłonką

36.99  cena brutto za sztukę

Łopata do śniegu SnowMaster STRONG do zadań specjalnych

59.99  cena brutto za sztukę

Łopata do śniegu SnowMaster Wood z drewnianym trzonkiem

31.98  cena brutto za sztukę

Łopaty do śniegu - niepozorne narzędzie do wielu zadań

Szufle do śniegu eDonKwiat są zaprojektowanie z myślą o wysokowydajnej pracy w trudnych warunkach. Tworzywo, z którego zostały wykonane oraz ich kształt pomyślane są w taki sposób, aby w szybkim czasie usunąć jak najwięcej śniegu. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że łopaty dobrze leżą w dłoni i są wyjątkowo poręczne. Możesz wybrać opcję z lekkim, aluminiowym trzonkiem lub tradycyjnym - drewnianym. Oba rozwiązania są tak samo niezawodne oraz zapewnią Ci wygodę nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Nasze łopaty do śniegu świetnie nadają się także do przenoszenia sypkich materiałów, jak piasek czy żwir.

Możesz wybrać opcję z lekkim, aluminiowym trzonkiem - SnowMaster Alu lub Snow Master Alu z dodatkową osłonką albo trzonkiem tradycyjnym, drewnianym - zastosowanym w modelu SnowMaster Wood. Dla najbardziej wymagających użytkowników przygotowaliśmy szuflę do odśnieżania, która nie ma sobie równych. SnowMaster STRONG to połączenie wytrzymałości, komfortu oraz lekkości. Jej parametry i specjalne wzmocnienia pozwalają na efektywną pracę w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Każde z tych rozwiązań jest tak samo niezawodne oraz zapewni Ci wygodę nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Nasze łopaty do śniegu świetnie nadają się także do przenoszenia sypkich materiałów, jak piasek czy żwir.

Wykonanie - łopaty do śniegu

Każda szufla do śniegu wyposażona jest w solidne metalowe okucie, które gwarantuje odporność na uszkodzenia i wytrzymałość nawet na kamienistych i zmarzniętych powierzchniach. Nasze produkty są tworzone z myślą o pełnym komforcie, wydajności i skuteczności użytkowania, dlatego korzystanie z nich minimalizuje obciążenie pleców, a specjalnie wyprofilowany uchwyt zapewnia mocny chwyt i pozwala na efektywną pracę bez zbędnego wysiłku.

Łopaty do śniegu DonKwiat

Uniwersalne szufle do odśnieżania DonKwiat doskonale nadają się do usuwania śniegu z chodników, podjazdów czy parkingów. Mogą być wykorzystywane w pracach porządkowych na dużą skalę - ich niezwykła trwałość pozwala na długotrwałe korzystanie, nawet przez kilka sezonów.

Przygotuj się na zimę z wyjątkowo skonstruowaną łopatą do śniegu, która waży jedynie kilogram! Wysokość 135 centymetrów i szerokość 50 centymetrów zapewnia idealną ergonomię podczas odśnieżania. Pozwala na szybkie i efektywne oczyszczanie dużych powierzchni, podczas gdy 14-centymetrowy uchwyt gwarantuje najwyższą wygodę.

Jako producent różnorodnych artykułów gospodarstw szkółkarskich, domów i ogrodu, dbamy o to, aby nasze produkty cechowała trwałość. Łopaty do śniegu DonKwiat są wykonane z materiałów wysokiej jakości, które gwarantują ich długą żywotność, także przy intensywnym użytkowaniu.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych z szuflami do odśnieżania DonKwiat

Nieodśnieżony podjazd czy przydomowy chodnik to nie tylko problem ze swobodnym poruszaniem się, ale także ryzyko otrzymania mandatu. Naszym obowiązkiem jest odpowiednie uprzątnięcie śliskiego, nieodśnieżonego chodnika, który przylega bezpośrednio do naszej posesji. To bardzo ważny aspekt bezpieczeństwa, a zaniedbanie go może nas słono kosztować.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych, a także zachowanie porządku i estetyki przestrzeni wokół domu. Wybierz naszą łopatę do śniegu i przekonaj się, jak łatwe może być odśnieżanie.

Nie daj zaskoczyć się zimie!