Obrzeża trawnikowe pomagają w utrzymaniu estetycznego wyglądu ogrodu, poprzez hamowanie niekontrolowanego wzrostu roślin. Są tańszą alternatywą dla krawężników z betonu. Służą do wyznaczania terenów zielonych w ogrodach, zabezpieczania krawędzi parkingów, podjazdów czy alejek. Obrzeża trawnikowe możemy formować w dowolne kształty, dzięki czemu mogą służyć na wiele różnych sposobów, także do oddzielania trawnika od kory lub grysu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kotwa do obrzeża trawnikowego

0.21 

Obrzeża trawnikowe

4.71 

Obrzeża trawnikowe - materiał, wykonanie

Obrzeża trawnikowe plastikowe charakteryzują się trwałością i wysoką odpornością na zginanie, do tego są zbudowane w sposób, który uniemożliwia ich przemieszczanie. Obrzeża trawnikowe plastikowe są łatwe w montażu i uniwersalne, co wpływa na ich popularność wśród hobbystów ogrodowych i profesjonalistów.

Obrzeża trawnikowe plastikowe - producent DonKwiat

Jako producent obrzeży trawnikowych, staramy się dostarczać naszym Klientom tylko najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Gwarantujemy solidne materiały, z których wykonywane są komponenty oraz wiele lat użytkowania. Zaufaj doświadczonemu producentowi obrzeży trawnikowych i wprowadź porządek do swojego otoczenia!