Misy – doniczki na chryzantemy

Misy produkcyjne do chryzantem przeznaczone są do uprawy kwiatów korzeniowych i cebulowych, które potrzebują więcej miejsca na rozwój korzeni lub pędów podziemnych, jak wspomniana chryzantema. Niektóre z modeli doniczek na chryzantemy używane są do produkcji drzewek bonsai, jak na przykład misa B3SA. Doniczka misa swoją nazwę zawdzięcza kształtowi, który przypomina miskę. Taka forma oraz rozmiar pozwalają roślinom na swobodny rozwój strefy korzeniowej. Dotyczy to głównie sadzonek, których korzenie rozrastają się na boki, a nie w głąb doniczki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Doniczka na chryzantemy Ø17, 1.8L, Misa B1.8S, Dno Siatka

1.22  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø19, 2.2L, Misa B2.2D, Dno krzyż z otworami

1.19  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø21, 3L, Misa B3D – Dno krzyż z otworami

1.80  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø22, 3L, Misa B3 – Dno krzyż z otworami

2.19  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø22, 3L, Misa B3S – Dno siatka

2.19  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø23, 3.5L, Misa B3.5D – Dno krzyż z otworami

2.12  cena brutto za sztukę

Doniczka na chryzantemy Ø25, 4.7L, Misa B4.7 – Dno krzyż z otworami

2.64  cena brutto za sztukę

Donica na chryzantemy Ø25, 4.7L, Misa B4.7D – Dno krzyż z otworami

2.38  cena brutto za sztukę

Misy - miejsce na etykiety

Jedna z naszych mis produkcyjnych do chryzantem dysponuje miejscem na etykiety - jest to model B3SA. Pozwala to na identyfikację roślin czy daty ich posadzenia. Jest to rozwiązanie w szczególności dedykowane potrzebom szkółek roślin czy dużych szklarni. Doniczki chryzantemowe sprawdzą się do uprawy wielu gatunków roślin, nie tylko chryzantem.

Producent doniczek chryzantemowych o optymalnych parametrach

Doniczki pod chryzantemy dostępne w naszej ofercie posiadają dno siatkowe oraz ze standardowym drenażem (z okrągłymi otworami i żłobionym dnem misy). Zapewnia to optymalne nawodnienie gleby, które wpływa na zdrowy rozwój i dobrą kondycję sadzonek. Oferujemy misy produkcyjne do chryzantem w kolorze ceglastym i czarnym - o pojemności od 1,8 nawet do 4,7 litrów.

Doniczki chryzantemowe producent - doniczka na chryzantemy

Wszystkie misy wyposażone są w wygodny rant ułatwiający chwytanie misy oraz wzmacniający jej konstrukcję na brzegach. Wykonane są z wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które nie jest podatne na czynniki atmosferyczne, jak wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Dodatkowo cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia, uszczerbienia czy odkształcenia. Misy można używać wielokrotnie na wiele sposobów przez długi czas, co jest dodatkową oszczędnością pieniędzy. Wybierz model odpowiedni dla Twoich roślin!