Doniczka na chryzantemy, doniczki chryzantemowe o różnym zastosowaniu

Misy produkcyjne do chryzantem przeznaczone są do uprawy kwiatów korzeniowych i cebulowych, które potrzebują więcej miejsca na rozwój korzeni lub pędów podziemnych, jak wspomniana chryzantema. Niektóre z modeli doniczek na chryzantemy używane są do produkcji drzewek bonsai, jak na przykład misa B3SA.

Większość z mis produkcyjnych do chryzantem dysponuje miejscami na etykiety, które pozwalają na identyfikację roślin czy daty ich posadzenia. Jest to rozwiązanie w szczególności dedykowane potrzebom szkółek roślin czy dużych szklarni. Doniczki chryzantemowe sprawdzą się do uprawy wielu gatunków roślin, nie tylko chryzantem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Misa B1.8S

0.74 

Misa B2.2D

0.75 

Misa B3

1.26 

Misa B3D

1.10 

Misa B3S

1.26 

Misa B3.5D

1.27 

Misa B4.7

1.62 

Misa B4.7D

1.41 

Producent doniczek chryzantemowych o optymalnych parametrach

Doniczki pod chryzantemy dostępne w naszej ofercie posiadają dno siatkowe oraz ze standardowym drenażem (z okrągłymi otworami i żłobionym dnem misy). Oferujemy misy produkcyjne do chryzantem w kolorze ceglastym i czarnym - o pojemności od 1,8 nawet do 4,7 litrów.

Doniczki chryzantemowe producent - doniczka na chryzantemy

Wszystkie misy wyposażone są w wygodny rant ułatwiający chwytanie misy oraz wzmacniający jej konstrukcję na brzegach. Wybierz model odpowiedni dla Twoich roślin!