O NAS

Doświadczenie od 1977 roku

DonKwiat - producent doniczek

Początki przedsiębiorstwa sięgają 1977 roku. Od blisko półwiecza zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową doniczek plastikowych produkcyjnych. Produkowane przez DonKwiat doniczki są wykorzystywane w produkcji ogrodniczej i szkółkarskiej. Naszą specjalnością są jednak nie tylko doniczki. W asortymencie posiadamy również pojemniki do segregacji śmieci, pojemniki elastyczne. Podążamy za najnowszymi trendami, dlatego oferujemy ekologiczne doniczki materiałowe, ergonomiczne i wygodne skrzynki składane, wykonane z wysokiej jakości plastiku. Działamy jako producent linii kroplujących, wchodzących w skład nowoczesnych systemów nawadniających. eDonKwiat to kompleksowa pielęgnacja roślin w jednym miejscu!

W swoim portfolio mamy również akcesoria ogrodnicze, łopaty do odśnieżania, wiadra budowlane, kratki oraz obrzeża trawnikowe. Jesteśmy także wiodącym producentem rur PE. Dzięki znajomości potrzeb naszych Klientów możemy Państwu zaproponować starannie wyselekcjonowane wyroby pochodzące od najlepszego producenta.

Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i znajomość branży, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Bardzo dziękujemy za zaufanie!

sklep internetowy z doniczkami
SATYSFAKCJA Z ZAKUPÓW

Sklep online

Nasz zespół składa się z osób rzetelnie i uczciwie podchodzących do powierzonych im zadań. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w nowo powstałym  sklepie internetowym eDonKwiat.pl nadrzędną wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko wyjątkowe produkty w najlepszych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego zakupu.