O NAS

Doświadczenie od 1977 roku

DonKwiat - producent doniczek

Początki przedsiębiorstwa sięgają 1977 roku. Od blisko półwiecza zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową doniczek plastikowych produkcyjnych. Produkowane przez DonKwiat doniczki są wykorzystywane w produkcji ogrodniczej i szkółkarskiej. Naszą specjalnością są jednak nie tylko doniczki. W asortymencie posiadamy również pojemniki do segregacji śmieci, pojemniki elastyczne.

W swoim portfolio mamy również akcesoria ogrodnicze, łopaty do odśnieżania, wiadra budowlane, kratki oraz obrzeża trawnikowe. Dzięki znajomości potrzeb naszych Klientów możemy Państwu zaproponować starannie wyselekcjonowane wyroby pochodzące od najlepszego producenta.

SATYSFAKCJA Z ZAKUPÓW

Sklep online

Nasz zespół składa się z osób rzetelnie i uczciwie podchodzących do powierzonych im zadań. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego w nowo powstałym  sklepie internetowym eDonKwiat.pl nadrzędną wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko wyjątkowe produkty w najlepszych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego zakupu.