O NAS

Doświadczenie od 1977 roku

DonKwiat - producent doniczek plastikowych, producent rur PE

Początki przedsiębiorstwa sięgają 1977 roku. Od blisko półwiecza zajmujemy się produkcją i sprzedażą hurtową doniczek plastikowych produkcyjnych. Produkowane przez DonKwiat doniczki są wykorzystywane w produkcji ogrodniczej i szkółkarskiej. Naszą specjalnością są jednak nie tylko doniczki. W asortymencie posiadamy również pojemniki do segregacji śmieci, pojemniki elastyczne. Podążamy za najnowszymi trendami, dlatego oferujemy ekologiczne doniczki materiałowe, ergonomiczne i wygodne skrzynki składane, wykonane z wysokiej jakości plastiku. Działamy jako producent linii kroplujących, wchodzących w skład nowoczesnych systemów nawadniających. eDonKwiat to kompleksowa pielęgnacja roślin w jednym miejscu!

Nasza oferta – doniczki, rury PE, obrzeża

W swoim portfolio mamy również akcesoria ogrodnicze, łopaty do odśnieżania, wiadra budowlane, kratki oraz obrzeża trawnikowe. Jesteśmy także wiodącym producentem rur PE. Dzięki znajomości potrzeb naszych Klientów możemy Państwu zaproponować starannie wyselekcjonowane wyroby pochodzące od najlepszego producenta.

Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i znajomość branży, którą chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Bardzo dziękujemy za zaufanie!

sklep internetowy z doniczkami
SATYSFAKCJA Z ZAKUPÓW

Sklep online

Nasz zespół składa się z osób rzetelnie i uczciwie podchodzących do powierzonych im zadań. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego w nowo powstałym  sklepie internetowym eDonKwiat.pl nadrzędną wartością jest Twoja satysfakcja z zakupów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów został potraktowany w sposób indywidualny, zgodnie z najwyższymi standardami obsługi. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas nie tylko wyjątkowe produkty w najlepszych cenach, lecz także uzyskasz wszelkie niezbędne porady i odpowiedzi na pytania, dzięki którym dokonasz w pełni zadowalającego zakupu.

Doniczki szkółkarskie. Doniczki do szkółki drzew i krzewów, doniczki do uprawy iglaków.

DonKwiat - nie tylko hurtownia doniczek - producent doniczek plastikowych, producent rur PE

eDonKwiat to wiedza, pasja i zaangażowanie, które przekłada się na na wysoką jakość dostarczanych produktów i świadczonych usług. Jeśli szukasz rozwiązań do swojego przydomowego ogrodu, uprawy, plantacji czy szkółki, doskonale trafiłeś! Nasi eksperci chętnie doradzą Ci w wyborze odpowiednich produktów, które spełnią swoje zadanie i będą w pełni zaspokajały potrzeby Twoje i Twoich roślin. Nasza hurtownia doniczek działa dla Ciebie!

DonKwiat doniczki plastikowe – producent, hurtowania doniczek

DonKwiat to znany i ceniony na rynku szkółkarskim producent, którego każdy produkt jest doskonale przemyślany i wykonany z ogromną starannością. Jako producent doniczek plastikowych oraz producent rur PE spełniamy najnowocześniejsze wymagania technologiczne, aby nasze produkty spełniały oczekiwania naszych Klientów, były trwałe i solidne.