Kratka trawnikowa to pomocny element, służący do wzmocnienia terenu nieutwardzonego. Za jego pomocą możliwe jest utworzenie czynnej biologicznie powierzchni na wysokim poziomie. Kratka trawnikowa może być przydatna przy wydzielaniu terenu pod parkingi trawiaste, do zabezpieczania skarp, brzegów stawów, a także podjazdów i ścieżek. Można ją także wykorzystać jako ochronę trawnika przed zwierzętami, np. kretami czy nornicami. Jej zadaniem jest wzmocnienie i izolacja nawierzchni.

Wyświetlanie jednego wyniku

Kratka trawnikowa

19.50 

Kratki trawnikowe - wytrzymałe i ekologiczne

Jesteśmy producentem kratki trawnikowej, wykonanej z plastiku pozyskanego w 100% z recyklingu. Jest to ekologiczna i tańsza alternatywa dla innych metod ochrony terenu, jak układanie kostki brukowej czy zabezpieczanie jej betonem. Kratki trawnikowe łączą się w całość, a posadzenie na nich trawy gwarantuje ich niewidoczność.

Producent kratki trawnikowej

Jako producent kratki trawnikowej dostarczamy najnowsze i sprawdzone rozwiązania, które zaspokoją potrzeby naszych klientów. Wysoką jakość naszych produktów potwierdza uzyskany certyfikat TÜV NORD „PRODUKT SPRAWDZONY”.