DonKwiat – wiadra ogrodowe, wiadra budowlane

Wiadro ogrodowe to jedno z najpotrzebniejszych i najbardziej uniwersalnych akcesoriów, których używamy na co dzień w pracach na działce, w ogrodzie, domu lub podczas budowy. W naszej ofercie znajdziesz przemysłowe wiadra gospodarczo-ogrodnicze oraz wiadra budowlane. Możesz ich użyć zarówno do podlewania czy przesadzania roślin, jak i do mieszania lub przenoszenia zapraw mokrych i suchych. Oferujemy wiadra o pojemności 5l, 12l, 16l i 20l. Nasze wiadra świetnie sprawdzą się jako pojemniki do przechowywania różnych narzędzi i drobnych przedmiotów w warsztacie lub garażu, a także podczas prac remontowych oraz porządkowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

czarny
szary ciemny

Wiadro gospodarczo – ogrodnicze 5L

2.27 2.98  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny

Wiadro budowlane z lejkiem 20L

10.97 15.35  cena brutto za sztukę

Charakterystyka wiadra

Wszystkie produkty z tej kategorii posiadają praktyczny, metalowy uchwyt i solidną konstrukcję dopasowaną do dużego obciążenia. Niektóre wiadra zostały wyposażone w wygodną rączkę oraz lejek ułatwiający opróżnianie pojemnika. Trwałe i solidne tworzywo sztuczne, z jakiego wykonane są wiadra, pozwala na długotrwałe używanie go. Jest w pełni odporne na wodę oraz wysokie i niskie temperatury, co sprawia, że można z niego korzystać w każdych warunkach.

Wiadra producent

W naszym asortymencie dostępne są wiadra z miarką umożliwiającą odmierzanie substancji w litrach, co jest ułatwieniem np. przy dawkowaniu preparatów ochronnych lub nawozów dla roślin. Kolejnym aspektem, który możesz dobrać, jest kolor wiadra – w tym czarny lub szary ciemny. Przy zamówieniu większej ilości istnieje możliwość wyboru własnego koloru.

Wiadra DonKwiat, wiadra producent

DonKwiat to nie tylko doniczki produkcyjne i szkółkarskie, ale także akcesoria potrzebne w każdym domu i gospodarstwie domowym. Nasze wiadra ogrodowe cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i wielofunkcyjność, która pozwala na dowolne wykorzystanie. Wybierz wiadro ogrodowe, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.