Zaufany producent doniczek

Hurtownia doniczek DonKwiat

Nasza hurtownia doniczek działa od 1977 roku. Zajmuje się głównie produkcją doniczek produkcyjnych i szkółkarskich na dużą skalę, ale także rur PE. Z naszej oferty chętnie korzystają gospodarstwa szkółkarskie, sklepy i centra ogrodnicze oraz plantacje i klienci indywidualni. Od blisko półwiecza dostarczamy naszym Klientom rozwiązania, które ułatwiają produkcję i uprawę roślin. Zdobytą wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy, aby udoskonalać nasze produkty i ofertę. Podążamy za najnowszymi trendami, korzystamy ze zdobyczy technologicznych i stawiamy na wykwalifikowany personel. Hurtownia doniczek DonKwiat działa z pasji i chęci dzielenia się tym, co najlepsze – przekłada się to na wysoką jakość naszych artykułów.

Dlaczego my? Hurtownia doniczek DonKwiat

Nasza oferta wyróżnia się innowacyjnym podejściem do stale zmieniających się potrzeb współczesnych upraw. Wiemy, że dostosowanie się do dynamicznie ewoluującego rynku to jedyny sposób na efektywną produkcję roślin, dlatego na bieżąco obserwujemy tendencje i trendy. Hurtownia doniczek DonKwiat działa dla naszych Klientów, a asortyment jest stale poszerzany i ulepszany.

Ekologiczne podejście

Wiemy, jak ważne jest zrównoważone ogrodnictwo. Polipropylen, z którego produkujemy nasze doniczki, pochodzi w 100% z recyklingu. Pozwala to ograniczyć gromadzenie odpadów z tworzyw sztucznych, co pozytywnie wpływa na środowisko.

Niezwykła solidność i trwałość

Polipropylen cechuje się niezwykłą solidnością i trwałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia i pęknięcia, a także wpływ niesprzyjającej pogody. Naszych doniczek można używać nawet przez kilka sezonów!

Wielozadaniowe doniczki

Zajmujemy się produkcją innowacyjnych doniczek do uprawy borówek, malin i truskawek czy doniczek do iglaków. Wszystko po to, aby każdy nasz Klient znalazł rozwiązanie dopasowane idealnie do swoich potrzeb i preferencji.

Nie tylko doniczki

Jako hurtownia doniczek specjalizujemy się w produkcji różnorodnych pojemników na rośliny. Jednak w naszej ofercie znajdziesz także skrzynki składane, elastyczne kosze, wiadra budowlane, łopaty do odśnieżania i inne akcesoria ogrodnicze.

Rodzaje doniczek w ofercie - hurtownia doniczek DonKwiat

Różnorodność produkowanych doniczek pozwala nam spełniać oczekiwania hodowców i wszelkie potrzeby ich roślin. Nasza wiedza i doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze szkółkarzami czy plantatorami, umożlwia znalezienie produktów idealnych.

Doniczki produkcyjne

Doniczki produkcyjne do doskonały wybór do wielkopowierzchniowej hodowli roślin na dużą skalę. Można je wykorzystać przy uprawie kwiatów, owoców, warzyw czy krzewów. Cechują się lekkością i poręcznością przy jednoczesnym zachowaniu dużej trwałości i odporności. Występują w wielu rozmiarach i pojemnościach, co umożliwia dobranie wielkości doniczki do uprawianych roślin oraz możliwości przestrzennych. Nasza hurtownia doniczek oferuje doniczki produkcyjne standardowe, niskie, wysokie, kwadratowe, okrągłe, kwadratowo-okrągłe, doniczki-misy czy doniczki wiszące.

Doniczki szkółkarskie

Doniczki szkółkarskie odpowiadają na potrzeby gospodarstw szkółkarskich i hodowanych w nich konkretnych gatunków roślin. W tej kategorii znajdziesz innowacyjne doniczki do uprawy borówki, owoców miękkich, jak maliny czy truskawki, a także krzewów iglastych. Konstrukcja doniczek szkółkarskich została zaprojektowana w sposób najbardziej odpowiedni do uprawianej rośliny – posiadają wzmocnione ścianki, dostosowane dna z systemem drenażowym czy specjalne podwyższenia, które chronią system korzeniowy przed przemarzaniem.

Doniczki materiałowe

Doniczki materiałowe, zwane inaczej grow bagami, to świetne rozwiązanie przy uprawie młodych sadzonek, których system korzeniowy rozwija się szybko. Wykorzystanie doniczek materiałowych umożliwia roślinie swobodny wzrost i dostęp do składników odżywczych i mineralnych zawartych w glebie. W odróżnieniu od standardowych doniczek z twardego tworzywa, ścianki doniczki tkaninowej mogą zostać przebite przez korzenie rośliny, co zapobiega ich stłoczeniu. Przekłada się to na dobrą kondycję oraz piękny wygląd sadzonek.

Sprawdź doniczki od hurtowni

czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 0.8l, HS0.8A

0.61 1.16  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 1.7l, HS1.7AH

1.43 2.72  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka HS1.7A

1.22 2.32  cena brutto za sztukę
zółty
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 2l, HS2AH

1.32 2.51  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 2l, HS2A

1.38 2.62  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka HS3A

1.88 3.57  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 3.5l, HS3.5

2.46 4.67  cena brutto za sztukę

Doniczka kwadratowa wysoka 5L z bocznymi otworami ciemnoszara HS5A BO DG

3.05  cena brutto za sztukę
czerwony
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 5l, HS5A

2.70 5.13  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 5.6l, HS5.6

3.10 5.11  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka HS7

4.60 8.74  cena brutto za sztukę
czarny
szary ciemny
szary jasny
taupe
terakota
dowolny kolor

Doniczka kwadratowa wysoka 11l, HS11

5.55 10.55  cena brutto za sztukę

Hurtownia doniczek DonKwiat - dla kogo są nasze produkty?

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy zajmują się uprawą roślin i potrzebują dużej ilości pojemników – szkółkarzy, ogrodników, plantatorów, działkowiczów, klientów detalicznych i hurtowych. Realizujemy nawet bardzo duże zamówienia, dzięki którym niezbędne do uprawy doniczki kupisz w jednym miejscu. W naszym asortymencie znajdziesz także inne produkty, które ułatwią uprawę roślin, takie jak linie kroplujące, tacki transportowe czy pojemniki na kwiaty cięte.

Hurtownia doniczek DonKwiat od lat rozwija swoją ofertę, a także kompetencje i umiejętności, aby dostarczać Klientom sprawdzone i zaufane rozwiązania ogrodnicze. Możliwość dzielenia się naszymi produktami oraz wiedzą i idąca za tym satysfakcja Klientów to dla nas największa wartość. Cieszymy się, że od tylu lat możemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze!

Postaw na sprawdzonego producenta doniczek i wybierz produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających hodowców. Służymy także fachowym doradztwem, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze doniczek idealnych dla Twojej uprawy – skontaktuj się z nami!