aktualności

Międzynarodowe Targi Wystawiennicze “Zieleń to Życie” – fotorelacja

W dniach od 31 sierpnia do 2 września 2023 roku mieliśmy okazję wziąć udział w Międzynarodowych Targach Wystawienniczych ZIELEŃ TO ŻYCIE w Warszawie. Była to jubileuszowa, już 30. edycja tego wydarzenia, dlatego szczególnie cieszymy się z naszego uczestnictwa.

Tak jak w ubiegłych latach, impreza organizowana przez Związek Szkółkarzy Polskich oraz Agencję Promocji Zieleni przyciągnęła rzeszę wystawców z branży ogrodnictwa, florystyki i architektury krajobrazu. Mieli oni okazję spotkać się z wieloma odwiedzającymi z Polski i zagranicy, z którymi chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami, wiedzą i nowinkami branżowymi.

Wyczekiwanym punktem targów jest Konferencja Mocno Zielone Miasto, która porusza aktualne tematy z obszaru gospodarowania przestrzenią miejską. Dużą popularnością cieszy się także Konkurs Roślinnych Nowości, który jest okazją do zaprezentowania nowych, innowacyjnych odmian roślin.

Produkty DonKwiat szczycą się uznaniem szkółkarzy, plantatorów i miłośników roślin. Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość spotkania się z tak szerokim gronem specjalistów, wystawców oraz gości i zaprezentowania naszych artykułów. Był to dla nas bardzo pouczający i niezapomniany czas.

Do zobaczenia za rok!

Zobacz fotorelację z Targów “Zieleń to Życie” 2023: