aktualności

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023 w Poznaniu (23-25.11.2023)

Zielona magia w centrum Poznania

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA na stałe wpisały się w poznański kalendarz imprez. To jedno z czołowych i zarazem najważniejszych wydarzeń o tematyce ogrodniczej w Europie. Cechuje je największa w Polsce ekspozycja halowa, która corocznie przyciąga tysiące wystawców oraz odwiedzających z Polski i zagranicy.

Impreza jest dla producentów doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz pozyskania nowych klientów czy kontrahentów. Biorą w niej udział nie tylko znani i czołowi producenci, ale także dostawcy, hurtownicy, plantatorzy i sympatycy ogrodnictwa. Na bogato ozdobionych stoiskach znaleźć można wiele produktów i szeroką ofertę różnorodnych usług z branży ogrodniczej. Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to panorama firm, które kreują współczesny rynek ogrodniczy.

Ogród uniwersalny i jego tajemnice

Tegorocznym tematem Targów GARDENIA, które odbędą się w dniach 23-25 listopada 2023 roku, jest ogród uniwersalny. Przebieg wydarzenia będzie zbliżony do ubiegłorocznych edycji – odwiedzający będą mogli uczestniczyć w 3 dniowym panelu wykładów i prezentacji, przygotowanych przez ekspertów projektowania zieleni w ramach Areny Krajobrazu. Tradycyjnie odbędzie się także konkurs dla uczelni wyższych Inspiracje-Aranżacje, organizowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. Ponadto na uczestników czekają liczne pokazy florystyczne i dekoracyjne, zgłębianie wiedzy na temat ekologicznego ogrodnictwa czy nowoczesnych technologii, premiery produktowe czy przedstawienie nowinek branżowych oraz nadchodzących trendów.

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu!

Jako czołowy producent doniczek produkcyjnych oraz innych rozwiązań ogrodniczych w Polsce od wielu lat uczestniczymy w wydarzeniach branżowych w kraju i poza jego granicami. Targi GARDENIA nie są wyjątkiem!

To dla nas okazja do podzielenia się naszą wiedzą z innymi wystawcami i możliwość zaczerpnięcia inspiracji. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają i uprzyjemniają uprawę roślin na szeroką skalę to dla nas priorytet. Podążamy za trendami, obserwujemy rozwijający się i dynamicznie zmieniający się rynek, aby idealnie wpasować się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Możliwość dołożenia swojej cegiełki w realizację Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA to dla nas zaszczyt i ogromna motywacja do dalszej pracy, udoskonalania procesów produkcyjnych oraz samych produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznej edycji, na której będziecie mogli bliżej poznać nasze produkty, naszą misję oraz filozofię, jaką kierujemy się przy tworzeniu artykułów do ogrodów, upraw i gospodarstw szkółkarskich. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy więcej o oferowanych produktach oraz doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania.

Widzimy się już 23 listopada w Poznaniu!